Private Shopper

Ne istediğinizi çok iyi biliyor ya da nereden başlasam diye düşünüyorsanız, tecrübeli Private Shopper’ınız bir telefon uzağınızda. Uzaktan ön görüşme ile ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra size veya mimarınıza uygun bir tarihte randevu alıp, Private Shopper’ınızla birlikte addresistanbul’da ürünlerinizi seçebilir, hatta hiç addrese gelmeden bile beğendiğiniz ürünleri evinize sipariş edebilirsiniz.

vip@addresistanbul.com

Evlilik Listesi

Hayatınızdaki en önemli adımlardan birinde hem davet planlamak hem de evinizi hazırlamak hiç kolay değil. addresistanbul 35 mağazası ve yüzlerce markası ve stil danışmanı ile hayalinizdeki evi yaratırken için size destek olmak için burada. Tarzınızı ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra beraber mağazalarımızı gezerek listenizi oluşturuyor, davetlilerinizin aldığı ürünleri size bildiriyoruz.

vip@addresistanbul.com

 Stil Danışmanı

Hayalinizdeki evi yaratmak için yolun başında size destek oluyor, mood boardlarla dekorasyon trendlerini, tarzları, sezon renklerini ve markalarımızı tanıtıyoruz.  Tarzınızı belirledikten sonra, stil danışmanımızın beğenilerinize ve ihtiyaçlarınıza  uygun sunacağı önerilerle addresistanbul’da birlikte alışveriş turunuzu tamamlayabilirsiniz.

vip@addresistanbul.com

Mimar/iç mimarla buluşun

Evinizi, ofisinizi, cafeniz veya otelinizi farklılaştırmak için mimar/iç mimar mı arıyorsunuz? Geniş mimar/iç mimar ağımızdan size ve tarzınıza en uygun mimari ofisle buluşmanıza destek oluyoruz. Lütfen mimar/iç mimar veritabanımızda yer almak için de bizimle iletişime geçin. Email: mimar@addresistanbul.com

Kurumsal Satış

İster ofis, ister restoran, ister otel, ister mobilyalı gayrımenkul projesi olsun, kurumlara yönelik toplu ihtiyaçlarınız için farklı markalarımızdan teklif alma, öneriler sunma, değerlendirme ve satın alma desteğimizle yanınızdayız.

vip@addresistanbul.com